تبلیغات
انسانیت، بی‌غرضی، بی‌طرفی، عدم وابستگی، خدمات داوطلبانه، یگانگی و جهانشمولی هفت اصل جمعیت هلال احمر است. کانون دانشجویی پیام نور خواف - تندیس یادمان شهدای امدادگر برای نخستین‌بار در كشور رونمایی می‌شود.

کانون دانشجویی پیام نور خواف

هلالی شو...

جستجو
نظر سنجی

جدیدترین كدهای جاوا


مشاور رئیس جمعیت هلال احمر در امور ایثارگران با اشاره به برگزاری نخستین كنگره سراسری شهدای امدادگر به میزبانی استان فارس گفت: تندیس یادمان و كتاب شهدای امدادگر نیز برای نخستین‌بار در كشور 16 تیر در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری برای توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت رونمایی می‌شود.

نیما توكلی در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس، اظهار داشت: نخستین كنگره 476 شهید امدادگر جمعیت هلال احمر كشور روز پنج‌شنبه 16 تیر ماه سال جاری در شهر شیراز برگزار می‌شود كه بیش ‌از 350 نفر از خانواده‌ شهدای امدادگر را برای شركت در این كنگره دعوت كرده‌ایم و در این مراسم از مدیران لشكری و كشوری نیز دعوت به عمل آمده است.

وی با بیان اینكه در این كنگره از تندیس یادمان شهدای امدادگر رونمایی می‌شود، بیان كرد: این كنگره با هدف تحقق منویات مقام معظم رهبری و توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جمعیت هلال احمر برگزار می‌شود.

دبیر نخستین كنگره سراسری شهدای امدادگر هلال احمر با اشاره به سیاست‌های كلی نظام كه از سوی رهبر معظم انقلاب ابلاغ شده است، بیان داشت: رهبر معظم انقلاب در بند 12 این سیاست‌ها به برگزاری یادواره‌ها و كنگره‌ها با موضوع ایثار و شهادت تأكید داشتند كه ما نیز بر حسب این تكلیف این كنگره را برگزار خواهیم كرد.

وی با بیان اینكه در حاشیه این كنگره نمایشگاه كتاب و عكس با موضوع شهدای امدادگر و دفاع مقدس برگزار می‌شود، گفت: همچنین در این مراسم از كتاب شهدای امدادگر رونمایی خواهد شد.

توكلی با اشاره به اینكه در بین شهدای امدادگر اسامی بانوان شهیده نیز دیده می‌شود، خاطرنشان كرد: در نخستین كنگره سراسری شهدای امدادگر از مادر شهیده «حاجی‌شاه» نیز تجلیل می‌شود.نوشته شده در شنبه 4 تیر 1390 توسط محمد محمد جانی پشته ئی
درباره سایت
آمار سایت
لوگو دوستان

 دست نوشته های موثر یه بچه رشتی
 'گرداب
 پرداخت اینترتی قبوض
 جمعیت هلال احمر
 سنگر شخصی مهدی مصباحی
 جمعیت هلال احمر خواف

شارژ ایرانسل

دانلود

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

شادشاپ